piątek, 6 lutego 2015

Kulturystyka.sklep.pl - współpracaPrzedwczoraj dostałam paczkę od kulturystyka.sklep.pl. Jest to sklep internetowy z szeroką gamą wszelakich produktów wspomagających odchudzanie, poprawiających wytrzymałość i kondycję czy "dodających siły". Znajdziecie tutaj odżywki, suplementy diety, witaminy, ale i żywność dietetyczną. Odsyłam was na stronę do zapoznania się z ofertą. Może akurat znajdziesz coś dla siebie w rozsądnej cenie.


Skład: koncentrat białka serwatki, tauryna, aromat naturalny i identyczny z naturalnym, sukraloza (substancja słodząca). Substancje allergenne: laktoza.


Od producenta: Odżywka białkowa zawierająca ultrafiltrowany koncentrat białka serwatki wzbogacony w taurynę i l-glutaminę. Ultrafiltrowany koncentrat białka serwatkowego charakteryzuje się wysoką wartością biologiczną i zawiera szerokie spectrum aminokwasów. Silna i skuteczna odżywka charakteryzuje się dobrą rozpuszczalnością i wchłanialnością. Wysokobiałkowa odżywka Kulturysta.com doskonale nadaje się do budowy beztłuszczowej masy mięśni.

Zalety odżywki białkowej 85% Whey Protein:
  • wysoka wartość odżywcza,
  • szybka wchłanialność suplementu,
  • wzbogacona o glutaminę i taurynę,
  • działa anabolicznie,
  • czysty ultrafiltrowany koncentrat białka serwatkowego
  • odżywka przyspiesza regenerację mięśni,
  • zapobiega rozpadowi tkanki mięśniowej.
           źródłoOdżywka zamknięta jest w przezroczystym pomarańczowym słoju. Do produktu dołączona jest miarka, ułatwiająca dawkowanie. Na opakowaniu możemy znaleźć wszystkie istotne informacje o produkcie.

Smak? Ja uważam, że jest w porządku. Ze względu na sukralozę, wyczuwalny jest słodkawy smak, ale nie jest przesadnie słodki. Zapach jest delikatnie wyczuwalny, ale nie sztuczny.

W najbliższym czasie postaram się znaleźć kilka zastosowań dla tej odżwyki, dzieląc się z Wami przepisami.

A czy Ty już próbowałeś/aś? 2 komentarze:

  1. O, akurat szukam białka, będę musiała przemyśleć zy nie zakupić tego :)

    OdpowiedzUsuń